środa, 29 stycznia 2014

Wszyscy ją mają mam i ja! - Tangle Teezer

Wszyscy o niej piszą i zachwalają. Ja sama mam ją od ... jakieś poł roku.  Pamiętam, że namawiała mnie do jej zakupy przyjaciółka, no ale nie bo za droga ale nie bo po co mi... No io temat się urwał do momentu kiedy ponownie spotkałam szczotkę u drugiej przyjaciółki. Zawalania nie ma końca więc i ja postanowiłam, że niezależnie od ceny muszę ją mieć.

Moja TT jest w wersji kompaktowej, ponieważ potrzebowałam nosić ją także w torebce.

Producent o TT
"Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i cicho zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!"
 Moja opinia:
Mogę ją tylko zachwalać. Czesząc nią moje włosy wypada mi ich mniej, rozczesuje je łatwo i  bezboleśnie. Rozczesuje włosy zarówno na sucho jak i na mokro.  Czasem zdarza mi się użyć zwykłej szczotki ale ta sprawdza się o niebo lepiej. Cena jest dość spora ale ten produkt jest tego wart. Zobaczymy na jak długo mi posłuży.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza